Mladší žáci Black odstartovali sezónu ve Zbraslavi. Jak se jim dařilo?

V neděli 29. 9. hráli mladší žáci Black svůj první turnaj této sezóny ve Sportovním centru Třešňovka. O tom, jak se jim dařilo, napsal trenér kategorie, Filip Ouředníček:

"V sestavě omlazené o ročníky 2013 jsme vstoupili do sezóny proti Spartě. V zápase jsme se dostali rychle do vedení, ale Sparta nepoložila zbraně a po rychlých gólech vyhrávala 2:1. Po tomto momentu naši kluci převzali iniciativu a zápas otočili v jednoznačný výsledek 10:2. Druhý zápas jsme odehráli proti nejtěžšímu soupeři dne, Tatranu. Zápas začal ve velkém tempu a Tatran se rychle ujal vedení. V 6. minutě prvního poločasu jsem dostali možnost hrát přesilovku, kterou využil Lukáš Čáp a konec poločasu jsme dohráli jako tým, který se nebál hrát a tlačil na pilu, bohužel nabídnuté šance jsme nevyužili a do druhé půlky jsme vstupovali se skóre 1:3. Druhá část začala snově, kdy jsme se dostali na dostřel, ale Tatran využil naše zaváhání, dostal na koně a už si nenechal zápas vzít. Konečný výsledek byl 8:3 pro soupeře. Další dva zápasy se vyvíjely podle našich představ – ve 3. zápase proti Králově Dvoru jsme si nenechali nic utéct a po 15 vteřinách jsme vedli 3:0, ve zbytku jsme Dvůr nepustili k ničemu a bez problému jsme vyhráli 9:0. Poslední zápas byl proti domácímu Olympu, po celém dni kluci byli unavení a podle toho zápas vypadal, ale zápas jsme zvládli a vyhráli 4:1. Za trenérský tým chci klukům poděkovat za první turnaj a těším se na další turnaj."