Mladší žáci vyhráli TATRAN CUP!!?

O uplynulém víkendu jsme se s mladšími žáky účastnili florbalového Tatran cupu, na kterém jsme byli mimořádně úspěšní.

Základní skupinou MLŽI prošli poměrně snadno, když po 3 vyhraných zápasech měli skóre 33:7 a do play-off jsme tak šli z prvního místa.

V semifinále jsme narazili na tým z Plzně, kde jsme dominovali od samého začátku zápasu a po výhře 12:3 na nás čekalo zasloužené finále.

Finále jsme rozehráli v bouřlivé atmosféře proti domácímu týmu Tatranu Střesovice BLACK, které bylo od začátku velice vyrovnané. Když po 2.třetině na tabuli svítilo skóre 3:1 pro domácí tým nevypadalo to s našimi kluky nejlépe, ale kluci se dokázali skvěle semknout a ukázali, jak skvělou partu si během uplynulé sezóny vytvořili.

Třetí třetinu jsme to byli právě my, kdo celou dobu tvořil hru a vytvářel si šance a přineslo to své ovoce, když 52 vteřin před koncem jsme dokázali srovnat na 4:4. Na klukách ovšem bylo vidět, že chtějí rozhodnout ještě v základní hrací době a to se povedlo, když při odloženém vyloučení vstřílíme branku pouhých 13 vteřin před koncem. Zbylý čas už jsme si vedení zkušeně pohlídali a mohli začít bouřlivé oslavy.

Kluci za celý turnaj zaslouží obrovskou pochvalu, když odehráli skvělá utkání, plnili na jedničku pokyny trenérů, nepodcenili jediný moment na hřišti a za to byli náležitě odměněni. Poděkování také zaslouží všichni rodiče, kteří kluky celý turnaj podporovali a naši elévové, kteří nás chodili podporovat vždy, když mohli.