12:7(4:4,5:0,3:3)
so 12. 10. 2024 18:00 @ SH ZŠ Palachova Brandýs n. L., Divize, 5. kolo

Muži oslavili novou halu výhrou!

Úspěšnou premiéru za sebou má naše elitní mužská složka, která se dnes poprvé představila v nové hale SH ZŠ Palachova v Brandýse nad Labem.

Z kraje utkání byla naše předvedená hra velmi nervozní, dělali jsme zbytečné chyby v rozehře a soupeře tak poušeli do šancí. Nebylo tak divu, že se v koncovce kvalitní Litvínov nenechal dlouho pobízet a již ve třetí minutě otevřel skóre. Na to jsme však dokázali rychle reagovat a odstartovali jsme tak gólové hody, které byly dnes v hale k vidění!

V rámci první třetiny jsme dohromady viděli hned osm branek, po čtyřech na každé straně a o zábavu tak v hale nebyla nouze.

Druhá třetina, ta už byla v naší režii. Zlepšili jsme rozehrávku, soupeře jsme přestali pouštět do střeleckých příležitostí a když už Litvínov zahrozil, Pavel Malý v brankovišti nedal hostujícím střelcům šanci!

Naopak na druhé polovině hřiště jsme zlepšili svoji vlastní produktivitu a zapsali hned pět přesných zásahů a do druhé pauzy jsme tak šli za stavu 9:4.

Poslední dvacetiminutovku jsme opět lehce polevili, uklidněni průběžným skóre, jsme nedostupovali hráče hostí ideálně a soupeř se opět dokázal prosadit. Naše produktivita však neklesala a ačkoli jsme obdrželi tři branky, stejný počet jsme i vstřelili a udrželi tak s klidem vedení a úspěšně oslavili první utkání DOMA!

Závěrem velice děkujeme všem, kteří si dnes našli cestu do haly, vytvořili jste neskutečnou atmosféru a bez Vás by dnešní zážitek nebyl kompletní. Také doufáme, že se spolu opět uvidíme již za 14 dní kdy se představíme opět doma proti Rudné.