FALCONKadaň
7:9(3:4,1:1,3:4)
so 28. 9. 2024 18:00 @ SH V Aleji Lysá n/L, Divize, 3. kolo

Muži v dalším vyrovnaném utkání těsně padli s Kadaní.

V druhém domácím utkání této divizní sezóny nečekala naše borce vůbec malá výzva v podání Katů z Kadaně a jak se očekávalo tak se taky stalo.

Již od startu utkání se hrálo ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. Nebylo tak předkvapením, že na první přesný zásah jsme nemuseli dlouho čekat, když nás již v páté minutě poslal do vedení Kuba Škrdla. Na to jsme dokázali navázat hned o tři minuty později ranou Štěpána, který také vyzrál na gólmana hostí. Následovalo ovšem vyloučení, které nakoplo Katy a nejen, že z přesilové hry dokázali skórovat, během následující minuty připsali ještě další dvě branky a strhli průběh utkání na svou stranu. Ještě před koncem první části přidal Štěpán svůj druhý gól v zápase, hosté ovšem reagovali stejnou mincí a vedení si vzali zpět. Do šaten se v první pauze tak šlo za stavu 3:4.

Druhá třetina nebyla tak brankově bohatá jako ta první, kdy jsme na obou stranách viděli pouze jednu gólovou situaci a nás tak v poslední části stálo čekalo dohánět jednobrankové manko.

Třetí třetina bylo opět nahoru dolů. Šance na obou stranách a o branky nebyla nouze. Nejdříve se prosadili hosté, kteří zvýšili svůj náskok, ten jsme opět v zápětí úplně vymazali a patnáct minut před koncem zápasu svítilo na tabuli skóre 6:6. Záverečnou sekvenci pak k naší smůle zvládli lépe Kati, kteří si vzali nazpět své dvoubrankové vedení a i přes veliký tlak v samém závěru se nám již nepodařilo zápas převrhnout na naši stranu.

Z třetího zápasu tohoto ročníku tak vycházíme naprázdno a o další body budeme bojovat již tuto neděli 6.10. od 14:00 na nejdelším výjezdu sezóny v Chebu.