ig   fb   cfbu   exesport

Juniorka se i po posledním turnaji drží uprostřed tabulky

junioři

Letos se už stává nepsaným pravidlem, že jakmile nadejde hrací víkend juniorské soutěže, tak sestavu lepíme všelijak. Ani na jednom z odehraných pěti turnajů se juniorský tým nesešel v nejsilnějším možném složení. Nejinak tomu bylo i tentokrát, kdy se turnaj odehrával v Kralupech nad Vltavou. Není proto s podivem, že ambice našeho týmu byly v prvním zápase zvítězit nad posledním celkem Kralup a ve druhém utkání dne nedostat výprask od výborných Vinohrad.

 

FBC KRALUPY N/V – Floorball CLub FALCON     6:13

S veškerou úctou k celku Kralup, hotovo bylo hned po první třetině. Sice jsme inkasovali hned z první střely na naši branku, ale pak už jsme na hřišti kralovali a první třetinu vyhráli 6:1. Další průběh zápasu byl ve znamení povolit-utáhnout. Vždycky, když jsme potřebovali, přidali jsme a vstřelili nějakou tu branku. V závěru jsme vlivem nesoustředěnosti několikrát inkasovali, takže výsledné skóre je pro kralupské ještě přijatelné.

 

Floorball Club FALCON - TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY     5:7

Jak už jsem psal výše, naším cílem bylo nedostat od Vinohrad příděl. Soupeř je to totiž kvalitní, vždyť někteří jejich hráči nastupují v mužské Superlize. Tak trochu jsme v utkání překvapili sami sebe. V sestavě, kde druhou pětku tvořili z většiny dorostenci jsme vzdorovali až do konce třetí třetiny. Dokonce bylo chvíli na dosah i vítězství. Závěr se nám ale nevydařil podle představ. Bohužel na to měla vliv zbytečná vyloučení. Škoda, že neumíme udržet nervy.

info pro nováčky

florbalové vybavení