ig   fb   cfbu   exesport

Starší žáci slaví další postup!

stzaci_cercany_20190309

Ve skupině jsme se setkali s týmy Black Angels 05 a poté s jejich staršími spoluhráči Black Angels 04. Finálový zápas jsme odehráli proti Start98 Kunratice.

První polovina úvodního zápasu se nám nezdařila tak, jak jsme chtěli. Nedařilo se nám rozehrávat, čehož dokázal značně využívat soupeř. Ale i přesto jsme obdrželi pouze dvě branky. Druhá polovina zápasu se nesla ve značně lepším duchu. Podařilo se nám vyrovnat a většinu času se hrálo na půdě soupeře. Z toho plyne konečný výsledek 2:2.

V druhém zápasu jsme se utkali s o rok staršími Blacky, kteří dominují své kategorii. I přes hru, která se přelévala ze strany na stranu bylo skóre zápasu dlouho nerozhodně. Když jsme konečně otevřeli skóre zápasu, uklidnili jsme se a hráli jsme dál na výhru, kterou jsme tolik chtěli. Konečné skóre zápasu 5:1 v náš prospěch.

Mezi druhým a třetím zápasem, jsme měli pouze krátkou pauzu, takže jsme nestihli vychladnout. Což bylo velké plus. Celý den jsme pozorovali hru Kunratic, a tak jsme i díky pečlivě uděleným taktickým pokynům vstupovali do zápasu dobře připravení.

Po první polovině jsme prohrávali 0:1. Nic jsme si z toho nedělali a soustředili se na naši hru. To bylo vidět ve druhé polovině, když jsme soupeře skoro nepustili k balkónku a góly jsme dávali jenom my. Podařilo se nám vstřelit čtyři branky, a to nám zajistilo postup do druhého koše, z čehož jsme opravdu nadšeni!

Za zmínku stojí tentokrát náš tradiční gólman Eduard. Také díky jeho výkonům a dobře postavené brance jsme dokázali přetavit náš výkon v postup do vyššího, druhého koše.

Starší žáci „A" // 9.3.2018// Čerčany

info pro nováčky

florbalové vybavení