ig   fb   cfbu   exesport

Postup! V 7. kole se starší žáci předvedli na hale v Kobylisích, a to předvedli myslím doslova!

starší

V prvním zápase, kde na ně čekal jeden z rivalů tohoto koše BUTCHIS, to opravdu stalo za to. Vstup do zápasu nebyl vůbec ideální, již po dvou minutách hry soupeř zvyšoval na 2:0 a nevypadalo to nejlépe, našim se však rovněž do dvou minut povedlo 2x skórovat a tak se začínalo od znova. Vedení opět o dvě (4:2) si do přestávky znovu bral soupeř, falconi však v druhé polovině zabrali a bojovým výkonem to dotáhli až na zaslouženou remízu! Celé utkání se odehrálo velmi v tempu a bylo zde i pár tvrdých soubojů, o to cennější byla konečná remíza! 🤝

Nerozhodný stav a znalost výsledku mezi BUTCHIS a Viking TJ Kobylisy s kterými šli naší hrát druhý zápas je tlačil při snaze zahrát si finále nejen k výhře, ale minimálnímu rozdílu 4 branek. Opět vlažnější začátek sice přinesl vedoucí branku, soupeř však následně poněkud smolným gólem dokazal vyrovnat. Vedeni do přestávky 2:1 si však nyní brali naší! Druhá půle již byla z jiného soudku a po konci zápasu díky naší skvělé efektivitě na tabuli svítilo 7:1 což na finále bohatě stačilo! 👏

V tom jsme se utkali o výhru s Wizards SO Praha 10 orange. Finále to bylo opravdu se vším všudy, vedení se přelévalo ze strany na stranu. Ke konci byl právě Falcon týmem který musel dotahovat ale zvladl to a tak se finále rozhodovalo až v samostatných nájezdech. Ten si náš gólman už vyzkoušel během utkání, kde inkasoval a řekl si že to už zažít nechce, takže soupeře v samostatných nájezdech vynuloval! Naší střelci naopak úspěšní byli se všemi pokusy, což vedlo k výhře a postupu do vyššího koše!!!💙