ČLÁNKY

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 39 z celkem 39 článků.

Jsme o krok blíže postupu!?

První utkání na hřišti soupeře jsme úspěšně zvládli a již dnes můžeme rozhodnout o našem postupu do dalšího kola!?

Jihlava srovnává sérii❌

Druhé utkání čtvrfinálové série Play-up si připsala Jihlava.❌ Pevná, zodpovědná obrana a nebezpečné protiútoky soupeři přináší druhý zápas a srovnání stavu na 1:1.?

První zápas v sérii je náš?

Úspěšný vstup do Play-up je za námi! První utkání čtvrtfinálové série proti SK Jihlava, jsme na domácí palubovce zvládli na výbornou. Celý zápas jsme byli aktivnějším a nebezpečnějším týmem a i přes lehké zaváhání na startu druhé třetiny kdy se soupeř dostal zpátky do zápasu, jsme nenechali nic náhodě a naše následná gólová smršť rozhodla první zápas v náš prospěch.

Junioři drží druhé místo v lize

Již dnes pokračuje v Lysé nad Labem 2. liga juniorů a my se tak nyní společně podíváme jak se našim borcům dařilo v jejich zatím posledních zápasech, které odehráli předminulý víkend. První zápas dne proti Kobylisům dlouho vypadal, že skončí stejně jako první společné měření sil v sezóně až v nájezdech, kdy se dlouho skóre přelévalo ze strany na stranu a ještě minutu před koncem svítil na tabuli stav 4:4. Poté nám však soupeř nabídnul možnost, kterou jsme nemohli odmítnout a to trestné střílení 50 vteřin před koncem, které jsme úspěšně proměnili a zápas tak skončil 5:4 a první tři body dne byly na světě.

Dorostenci v dohrávce přejeli Tigers

V netradiční den se odehrálo poslední utkání našich dorostenců, kdy minulou středu odehráli dohrávku 13. kola proti Prague Tigers.

Přípravka BLUE hrála v Praze

Na posledním turnaji čekaly naše nejmenší hráče a hráčky klasicky čtyři zápasy, ve kterých změřili síly s třemi pražskými týmy a Mladou Boleslaví.

Elévové BLACK již podruhé postupují do vyššího koše

Druhý turnaj této sezóny, druhý jednoznačný postup do vyššího koše. To je momentální forma našich elévů BLACK. Minulý víkend se naši malý bojovníci představili ve třetím koši, ve kterém se jim dařilo parádě a již podruhé v řadě tak postupují. Čtyři výhry ze čtyř zápasů a skóre 44:12, tomu se říká parádní vstup do nové sezóny!